Seda Sağbaş kimdir ?

2014 yılında beslenme ve diyet mesleğine gönül veren Seda Sağbaş, lise öğrenimini Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise İstanbul Bilim Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Seda Sağbaş

Neden Seda Sağbaş ?

Diyet serüveninde sadece diyetisyeniniz değil en yakın arkadaşınız olabildiği ve sizi en iyi şekilde dinleyerek anlamaya çalışan bunları yaparken de fiziksel görüntünüzde istediğiniz hedefe ulaştırabilen bir diyetisyen olduğu için.

Diyetisyen Seda Sağbaş

''Mutlu oluyorum''

''Danışanlarımın hedef kilosuna geldiğinde hissetikleri ve değişen enerjilerini görmek.. Sanırım bu mutluluğun tarifi yok.. Her defasında bir sonra ki değişim için sabırsızlanıyorum.''
  • Glenda Spence profile image
  • Michael Trossino profile image
  • Patrik Janssen profile image
  • Mirembe Nkrumah profile image

Sorularla Seda Sağbaş

Seda Sağbaş ile ilgili en çok sorulan sorular ve cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruları bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.
Seda Sağbaş Adana doğumludur, liseyi ATO Anadolu Lisesinde lisans eğitimini ise İstanbul Bilim Üniversitesinde tamamlamıştır. Telefon numarasına iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.
Online randevu almak için aşağıda ki formu doldurabilir veya whatsapp iletişim numarasını kullanarak randevu alabilirsiniz.
Seda Sağbaş hiç bir kuruma bağlı olarak çalışmamaktadır, pandemi sürecinde hem danışanlarının sağlığı hem de ulaşım ve iletişim kolaylığı sebebiyle online olarak devam etmektedir. Sitede yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya instagram (@dytsedasagbas) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Seda Sağbaş sadece online diyet yapmaktadır, fiyatlar aylık olarak

1 Aylık Online Diyet - 2400 TL
2 Aylık Online Diyet - 4200 TL
3 Aylık Online Diyet - 5600 TL

Dyt. Seda Sağbaş kişinin yaşam şekline ve sağlık durumuna uygun olarak hazırlar. Herkesin evinde bulunan ve kişinin kendi beslenmesinden uzaklıştırmayacak şekilde listeler hazırlamaya özen gösterir.
Dyt. Seda Sağbaş yorum okumak veya yorum yapmak istiyorsanız Seda Sağbaş Yorum sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yorumları okuyabilir, yorum yapabilirsiniz.
Dyt. Seda Sağbaş şikayet veya yorum yapmak istiyorsanız Seda Sağbaş şikayet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tanışmaya hazır mısın?

Hazırsan aşağıdaki butonu kullanarak Whatsapp'tan iletişime geçebilirsin.